KNWS 2014
       
      Menu konferencji
 
   SPONSORZY
 

Sponsor, sponsoring

IBM Polska Sp. z o.o.
Tespol Sp. z o.o.

Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne. W ogłoszonej strategii biznesowej firma kładzie nacisk na cloud computing, analitykę biznesową i Big Data, technologie mobilne oraz biznes społecznościowy.
Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. Firma posiada w Polsce również szereg specjalistycznych centrów, takich jak Centrum Dostarczania Usług i Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa we Wrocławiu, Centrum Dostarczania Usług w Katowicach, Laboratorium Oprogramowania i Centrum Usług Finansowo-Księgowych w Krakowie oraz Centrum Kompetencyjno-Wdrożeniowe  w Gdańsku.
IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.


Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o., polska firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku systemów bezpieczeństwa, zintegrowanych systemów teleinformatycznych oraz urządzeń i systemów nawigacji satelitarnej. W 2003 roku utworzony został dział projektowo – konstrukcyjny w zakresie satelitarnych systemów monitorowania obiektów ruchomych. Efektem prac jest wysoko wyspecjalizowany System Monitorowania i Ochrony Pojazdów HERTZ GPS oraz Wojskowe Terminale Satelitarne HGPST wyposażone w moduły SAASM przeznaczone do działań w obszarze monitorowania sygnałów GPS.

Jako jedyna firma w Polsce, otrzymaliśmy Certyfikat Rządu USA na implementację modułu kryptograficznego SAASM. Obecnie są to jedyne w naszym kraju moduły spełniające wymagania operacyjnego użycia militarnych danych GPS. Wojskowe odbiorniki HGPST są dowodem na ciągły rozwój naszych produktów oraz wdrożonych nowych technologii dla różnych Klientów.


Calmet Spółka z o.o.
Calmet Spółka z o.o.

Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe "Calmet" Spółka z o.o. zostało założone w 1989 roku przez konstruktorów Pracowni Kalibratorów Ośrodka Badawczo Rozwojowego Lumel dla potrzeb projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu nowych rodzajów kalibratorów i testerów urządzeń elektrycznych. Nazwa Calmet pochodzi od słów CALibrators (kalibratory) i METrology (metrologia) - głównego obszaru działania firmy Calmet.


Tespol Sp. z o.o.
Tespol Sp. z o.o.

Tespol Sp. z o.o. jest firmą polską, będącą autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych. Zapewniamy kompleksową ofertę produktów oraz usług w zakresie najnowocześniejszych technologii i systemów pomiarowych, łączności oraz nadajników RTV następujących producentów, z którymi związani jesteśmy wieloletnimi umowami serwisowymi i dystrybutorskimi: Tektronix, Rohde&Schwarz, Fluke, Keithley, Spectracom, Sonel, ABI, Dewetron.
Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz profesjonalizmem, który wynika z kwalifikacji oraz doświadczenia naszych inżynierów. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, w firmie Tespol wdrożony został system zapewnienia jakości ISO 9001:2009 oraz AQAP2120:2009. Profil działalności firmy, a zwłaszcza współpraca z sektorem wojskowym i służbami ochrony państwa sprawiły, iż posiadamy pion Ochrony Informacji Niejawnych i kancelarię tajną. Pracownicy współpracujący z sektorem wojskowym legitymują się poświadczeniem bezpieczeństwa osobowego do poziomów tajne i poufne. Ponadto posiadamy koncesję MSWiA na obrót towarami o zastosowaniu militarnym.
Firma Tespol gwarantuje pełną obsługę wdrożonych i dostarczonych rozwiązań w zakresie wsparcia technicznego, autoryzowanego serwisu reprezentowanych firm, kalibracji aparatury pomiarowej oraz szkoleń. Rzetelność naszej firmy potwierdza m.in. przynależność do klubu Gazel Biznesu przyznany przez „Puls Biznesu” oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wg D&B Poland, a jej dynamiczny rozwój tytuł Geparda Biznesu.


Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Konferencja jest współfinansowana przez Zarząd Województwa Lubuskiego

ul. Podgórna 7
65-057 Zielona Góra
tel. +48 68 456 52 00
NIP: 973-05-90-332
REGON: 970770089
Zapraszamy Firmy do współpracy.

 
 
Webmaster: knws@uz.zgora.pl